содржини

      

        
Our poll
Rate my site
Total of answers: 97

      

        
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

      


             
  

                        


           

                                       
Home

Sign Up

Log In
 Welcome Guest | RSS


http://pcelki.ucoz.com/flying-bee.gifВРЕДНИ ПЧЕЛИ http://pcelki.ucoz.com/flying-bee1.gif
  

Tuesday, 2021-01-19, 4:52 PM 

 

 

 

Здраво на сите!

Јас сум ЧОКО СТОБИ ФЛИПС - слатко задоволство за децата.

Денес ги очекувам моите другарчиња вредните пчелички во посета на мојот дом. Денес ќе им се пофалам како ме произведуваат, кои се моите роднини.

Се надевам  дека ќе имаме убава дружба.

А, да не заборавам денес за нив е важен ден, за прв пат ќе видат што е тоа стопанство, прехрамбена индустрија, производство, фабрика... За тоа тие имаат едно големо БЛАГОДАРАМ  за АД „ВИТАМИНКА“ и нормално за тетка Душица која ќе се погрижи да ги прошета низ халите на фабриката и да ги запознае со мојот дом и начинот на производство.

Сега морам да одам да ги пречекам пријателчињата, тие веќе нестрпливо чекаат пред капијата на фабриката.

 

              

                                                               

                                                         

 

 

 

 

 

 

                                 

Log In
             
...
       


       
Search
             
Calendar
«  January 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
             
Site friends
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 •         


               

                                                                                            
   Copyright MyCorp © Сите права се задржани! 2021   Site created in uCoz